Női Amatőr NB I. Zöld csoport Alapszakasz
Zsíros Akadémia Kőbánya
Nyíregyházi Kosársuli
2021.09.26, 17:00 80 - 42
Fiú Kadett Selejtező II.
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
KASI Delfinek/A
2021.09.26, 11:00 46 - 72
Fiú Kadett Selejtező II.
MAFC/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
2021.09.26, 09:00 78 - 50
Fiú Kadett Selejtező II.
KASI Delfinek/A
MAFC/A
2021.09.25, 18:00 71 - 50
Fiú Kadett Selejtező II.
Nyíregyházi Sportcentrum/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
2021.09.25, 16:00 31 - 77
Fiú Kadett Selejtező II.
KASI Delfinek/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
2021.09.25, 12:00 83 - 70
Fiú Kadett Selejtező II.
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
MAFC/A
2021.09.25, 10:00 61 - 57
Női Amatőr NB I. Zöld csoport Alapszakasz
Zsíros Akadémia Kőbánya
Szolnoki MÁV Sportegyesület
2021.09.22, 17:30 96 - 43
Fiú Serdülő Selejtező szakasz a Felsőházban indulásért
MAFC/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
2021.09.19, 11:45 61 - 103
Fiú Serdülő Selejtező szakasz a Felsőházban indulásért
Szombathelyi Sportiskola KA/A
MVM-OSE Lions U14/A
2021.09.19, 09:30 87 - 59
Fiú Serdülő Selejtező szakasz a Felsőházban indulásért
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
2021.09.18, 18:45 78 - 76
Fiú Serdülő Selejtező szakasz a Felsőházban indulásért
MVM-OSE Lions U14/A
MAFC/A
2021.09.18, 17:00 79 - 73
Fiú Serdülő Selejtező szakasz a Felsőházban indulásért
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
MVM-OSE Lions U14/A
2021.09.18, 12:45 86 - 59
Fiú Serdülő Selejtező szakasz a Felsőházban indulásért
MAFC/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
2021.09.18, 11:00 70 - 85
Leány Serdülő Selejtező I.
NKA Pécs/A
Zsíros Akadémia Kőbánya
2021.09.11, 15:00 71 - 81
Leány Serdülő Selejtező I.
BEAC - Újbuda KA/B
NKA Pécs/A
2021.09.11, 13:00 28 - 131
Leány Serdülő Selejtező I.
Zsíros Akadémia Kőbánya
BEAC - Újbuda KA/B
2021.09.11, 11:00 126 - 48
Basket Boyz STAGE 1 U13
MAFC U13
Ratgeber Akademia U13
2021.08.29, 15:30 51 - 71
Basket Boyz STAGE 1 U13
Szolnoki Sportscentrum U13
MEAFC U13
2021.08.29, 14:00 61 - 64
Basket Boyz STAGE 1 U13
Ratgeber Akademia U13
MEAFC U13
2021.08.29, 12:30 90 - 28