Hunbasket.tv
Mérkőzések
Főoldal
Mérkőzések
Szűrők mutatása
Helyszín
Alba Regia Sportcsarnok
Arena Savaria
Arena Savaria Munkacsarnoka
ASE Sportcsarnok
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Békés Városi Sportcsarnok
Bercsényi tornacsarnok
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Bonyhád Városi Sportcsarnok
Camugo Sportlab
CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok
Continental Aréna
Csata Csarnok
Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Dr. Koltai Jenő Sportközpont
Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
DVTK Aréna
DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Gabányi László Sportcsarnok
Gál József Sportcsarnok
Generali Aréna
Győr Városi Egyetemi Csarnok
Hódtói Sportcsarnok
Kaposvár Aréna
Kaszások Sportcsarnok
Körmend Városi Sportcsarnok
Körmendi Rendészeti Technikum Tornacsarnok
Kossuth Lajos Általános Iskola
Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Lauber Dezső Sportcsarnok
Ludovika Aréna
Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Mercedes-Benz Sport Akadémia
Mercedes-Benz Sportakadémia
Messzi István Sportcsarnok
Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Miskolci Egyetemi Körcsarnok
MKOSZ Edzőközpont
MKOSZ Sportcentrum
MTK Kosárlabda Csarnok
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya
NOVOMATIC Aréna
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Pápa Városi Sportcsarnok
Pasaréti Sportcentrum
PHOENIX Sportcsarnok Fót
PVSK NKA Csarnok
PVSK Sportcsarnok
Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Simon János Kosárlabda Csarnok
Sport 11 Sportcentrum
Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Széchenyi István Egyetemi csarnok
Szekszárd Városi Sportcsarnok
Szekszárdi Szabadidőközpont
Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Szolnok Városi Sportcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum, Játékcsarnok
Tiszavirág Aréna
Tüske csarnok - 1. terem
Városi Sportcsarnok
Vasas Pasaréti Sportcentrum
Vetési Albert Gimnázium
Vetési Albert Gimnázium Tornacsarnoka
Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Összes
Élő
Hamarosan
Összefoglalók
Legutóbbi
'24. már 1.
pén
19:00
video
Atomerőmű SE U23
80
Békéscsabai KK
90
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
ASE Sportcsarnok
'24. már 1.
pén
19:00
video
Agrofeed UNI Győr
84
Veszprém Kosárlabda Klub
92
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Győr Városi Egyetemi Csarnok
'24. már 1.
pén
18:00
video
Alba Fehérvár
54
Szombathelyi Sportiskola U16
85
Fiú Kadett Rájátszás - Fehér "B" csoport
Alba Regia Sportcsarnok
'24. már 1.
pén
16:50
video
Vasas Akadémia
48
DEAC KA U18/A
40
Fiú Junior Rájátszás - Piros csoport
Pasaréti Sportcentrum
'24. már 1.
pén
15:15
video
Tiszaújvárosi Phoenix KK U20
59
SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia U20
78
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 Alapszakasz
Tiszaújvárosi Sportcentrum, Játékcsarnok
'24. feb 29.
csü
19:00
video
Budapesti Honvéd Sportegyesület
100
Kometa Kaposvári KK
91
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Ludovika Aréna
'24. feb 29.
csü
19:00
video
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
72
MAFC
75
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'24. feb 29.
csü
14:30
video
Dávid Kornél KA/A
56
Kecskeméti KA U16
53
Leány Kadett Rájátszás - Zöld "A" csoport
MKOSZ Edzőközpont
'24. feb 28.
sze
18:30
video
Vasas Akadémia/B
36
BEAC-Újbuda KA/B
75
Leány Kadett Rájátszás - Fehér "B" csoport
Pasaréti Sportcentrum
'24. feb 28.
sze
15:00
video
PVSK NKA/A
38
TARR KSC Szekszárd
90
Leány Junior Rájátszás - Fehér csoport
PVSK Sportcsarnok
'24. feb 27.
ke
17:45
video
Atomerőmű SE U18A
88
Szolnoki KA/A
73
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
ASE Sportcsarnok
'24. feb 27.
ke
14:00
video
NKA Pécs/A
76
BEAC-Újbuda KA/A
70
Leány Kadett Rájátszás - Piros csoport
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
'24. feb 25.
vas
18:00
video
Alba Fehérvár/A
59
Kiss Lenke KA/A
66
Fiú Junior Rájátszás - Zöld csoport
Alba Regia Sportcsarnok
'24. feb 25.
vas
16:30
video
PVSK NKA Fiú/B
89
NKA Pécs Szászvár
14
Gyermek Kupa Alsóház - 2. forduló
Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
'24. feb 25.
vas
16:30
video
NKA Pécs u16/B leány
59
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
57
Leány Kadett Rájátszás - Fehér "A" csoport
Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya
'24. feb 25.
vas
15:30
video
Dávid Kornél KA
87
NKA Universitas Pécs II.
58
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
MKOSZ Edzőközpont
'24. feb 25.
vas
15:00
video
NKA Pécs Szászvár
13
Monok SE
35
Gyermek Kupa Alsóház - 2. forduló
Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
'24. feb 25.
vas
14:00
video
NKA Universitas Pécs II.
53
Dávid Kornél KA
71
Női Amatőr NB I. Piros csoport Alapszakasz
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
'24. feb 25.
vas
13:30
video
Monok SE
16
PVSK NKA Fiú/B
60
Gyermek Kupa Alsóház - 2. forduló
Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
'24. feb 25.
vas
13:00
video
Vasas Akadémia/A
70
UNI Győr NKA/A
50
Leány Kadett Rájátszás - Piros csoport
Pasaréti Sportcentrum
Előző
1
2
...
8
9
10
11
12
13
14
...
135
136
Következő