Hunbasket.tv
Mérkőzések
Főoldal
Mérkőzések
Szűrők mutatása
Helyszín
Alba Regia Sportcsarnok
Arena Savaria
Arena Savaria Munkacsarnoka
ASE Sportcsarnok
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Békés Városi Sportcsarnok
Bercsényi tornacsarnok
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
BOK Sportcsarnok
Bonyhád Városi Sportcsarnok
Camugo Sportlab
CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok
Continental Aréna
Csata Csarnok
Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Dr. Koltai Jenő Sportközpont
Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
DVTK Aréna
DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Gabányi László Sportcsarnok
Gál József Sportcsarnok
Generali Aréna
Győr Városi Egyetemi Csarnok
Hódtói Sportcsarnok
Kaposvár Aréna
Kaszások Sportcsarnok
Körmend Városi Sportcsarnok
Körmendi Rendészeti Technikum Tornacsarnok
Kossuth Lajos Általános Iskola
Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Lauber Dezső Sportcsarnok
Ludovika Aréna
Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Mercedes-Benz Sport Akadémia
Mercedes-Benz Sportakadémia
Messzi István Sportcsarnok
Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Miskolci Egyetemi Körcsarnok
MKOSZ Edzőközpont
MKOSZ Sportcentrum
MTK Kosárlabda Csarnok
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya
NOVOMATIC Aréna
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Pápa Városi Sportcsarnok
Pasaréti Sportcentrum
PHOENIX Sportcsarnok Fót
PVSK NKA Csarnok
PVSK Sportcsarnok
Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Simon János Kosárlabda Csarnok
Sport 11 Sportcentrum
Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Széchenyi István Egyetemi csarnok
Szekszárd Városi Sportcsarnok
Szekszárdi Szabadidőközpont
Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Szolnok Városi Sportcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum, Játékcsarnok
Tiszavirág Aréna
Tüske csarnok - 1. terem
Városi Sportcsarnok
Vasas Pasaréti Sportcentrum
Vetési Albert Gimnázium
Vetési Albert Gimnázium Tornacsarnoka
Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Összes
Élő
Hamarosan
Összefoglalók
Legutóbbi
'24. már 28.
csü
15:00
video
Alba Fehérvár
49
NKA Pécs u16/B fiú
77
Fiú Kadett Rájátszás - Fehér "B" csoport
Alba Regia Sportcsarnok
'24. már 28.
csü
12:30
video
PVSK NKA/A
53
Bajai Női Kosárlabda Klub
45
Leány Kadett Rájátszás - Zöld "B" csoport
PVSK Sportcsarnok
'24. már 27.
sze
18:30
video
Vasas Akadémia/A
84
PVSK NKA/A
31
Leány Junior Rájátszás - Fehér csoport
Pasaréti Sportcentrum
'24. már 27.
sze
15:00
video
Dávid Kornél KA/A
53
SZEDEÁK U18A
72
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
MKOSZ Edzőközpont
'24. már 27.
sze
14:00
video
DVTK Akadémia/A
58
NKA Pécs/A
54
Leány Junior Rájátszás - Piros csoport
DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya
'24. már 27.
sze
14:00
video
Vasas Akadémia/A
72
NKA Pécs/A
79
Fiú Kadett Rájátszás - Piros csoport
Pasaréti Sportcentrum
'24. már 26.
ke
17:45
video
Atomerőmű SE U18A
70
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
82
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
ASE Sportcsarnok
'24. már 26.
ke
16:00
video
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
86
NKA Pécs u16/B leány
52
Leány Kadett Rájátszás - Fehér "A" csoport
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
'24. már 26.
ke
15:00
video
NKA Pécs/A
62
Soproni SI KA SKC/A
60
Fiú Junior Rájátszás - Piros csoport
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
'24. már 24.
vas
17:45
video
AKMÉ Körmendi Törpördögök
76
Zalakerámia ZTE KK U14/A
47
Fiú Serdülő Országos Főtábla - 4. forduló
Körmend Városi Sportcsarnok
'24. már 24.
vas
17:30
video
NKA Universitas Pécs II.
68
Dunaharaszti MTK
83
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
'24. már 24.
vas
17:00
video
PVSK NKA/A
47
Alba Fehérvár
46
Fiú Kadett Rájátszás - Fehér "B" csoport
PVSK Sportcsarnok
'24. már 24.
vas
16:00
video
Vasas Akadémia II.
52
Sportdarázs-SMAFC
50
Női Amatőr NB I. Piros csoport Alapszakasz
Pasaréti Sportcentrum
'24. már 24.
vas
16:00
video
Dávid Kornél KA
106
MTK-TFSE
39
Női Amatőr NB I. Piros csoport Alapszakasz
MKOSZ Edzőközpont
'24. már 24.
vas
15:30
video
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
82
Vasas Akadémia/A
101
Fiú Serdülő Országos Főtábla - 4. forduló
Körmend Városi Sportcsarnok
'24. már 24.
vas
13:45
video
Vasas Akadémia/B
51
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
90
Fiú Kadett Rájátszás - Fehér "A" csoport
Pasaréti Sportcentrum
'24. már 24.
vas
13:30
video
DVTK Akadémia/A
59
Vasas Akadémia/A
54
Leány Kadett Rájátszás - Piros csoport
DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya
'24. már 24.
vas
13:00
video
Dávid Kornél KA/A
66
Szolnoki KA/A
55
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
MKOSZ Edzőközpont
'24. már 24.
vas
11:45
video
AKMÉ Körmendi Törpördögök
66
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
38
Fiú Serdülő Országos Főtábla - 4. forduló
Körmend Városi Sportcsarnok
'24. már 24.
vas
11:30
video
Vasas Akadémia/A
59
KASI/A
56
Fiú Kadett Rájátszás - Piros csoport
Pasaréti Sportcentrum
Előző
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
140
141
Következő