Hunbasket.tv
Mérkőzések
Főoldal
Mérkőzések
Szűrők mutatása
Liga / korosztály
Amatőr NB I. Zöld csoport - Amatőr NB I.
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Basket Boyz - U12
Basket Girls - U12
Basketboyz U14 - U14
Basketgirls/boys (Mix)
EYBL - u20
EYBL U15 fiú - U15
Férfi Felnőtt
Férfi NB I. B Piros csoport - NB1B Piros
Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff - NB1 B Piros
Férfi NB I. B Zöld csoport - NB1B Zöld
Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff - NB1B Zöld
Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért - NB1B Zöld
Férfi NB II. Közép A csoport - NB2 Közep A
Férfi NB II. Közép B csoport
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás - Egyetemi
Fiú Junior - U18
Fiú Junior, Regionális - U18 Regio
Fiú Kadett - U16
Fiú Kadett, Regionális - U16 Regio
Fiú Serdülő - U14
Fiú Serdülő, Regionális - U14 Regionális
Gyermek Kupa - U12
Hepp Kupa, Férfi - HEPP FFi
Hepp Kupa, Női - HEPP Női
Kenguru Kupa - U11
Kerekesszékes bajnokság - Kerekes
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás - Egyetemi W
Leány Junior - U18
Leány Junior, Regionális
Leány Kadett - U16
Leány Kadett, Regionális - u16
Leány Serdülő - U14
Leány Serdülő, Regionális - U14 Regionális
Morgen F. Emlékbajnokság Döntő
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20 - NB1B U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 - NB1B Zöld U20
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport - NB I. Amatőr
Női válogatott
Regionális Fiú Serdülő, Tolna
Rendőr Férfi Kosárlabda Európa-bajnokság
Sopron U15 Tournament U23 - U15
Szent István Cup - u16
Tippmix Férfi NB I. A csoport - NB1A
Tippmix Női NB I. A csoport - NB1A Női
Helyszín
Alba Regia Sportcsarnok
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Arena Savaria
Arena Savaria Munkacsarnoka
ASE Sportcsarnok
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Békés Városi Sportcsarnok
Bercsényi tornacsarnok
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
BOK Sportcsarnok
Bonyhád Városi Sportcsarnok
Camugo Sportlab
CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok
Continental Aréna
Csata Csarnok
Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Dr. Koltai Jenő Sportközpont
Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
DVTK Aréna
DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Gabányi László Sportcsarnok
Gál József Sportcsarnok
Generali Aréna
Győr Városi Egyetemi Csarnok
Hódtói Sportcsarnok
Kaposvár Aréna
Kaszások Sportcsarnok
Körmend Városi Sportcsarnok
Körmendi Rendészeti Technikum Tornacsarnok
Kossuth Lajos Általános Iskola
Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Lauber Dezső Sportcsarnok
Ludovika Aréna
Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Mercedes-Benz Sport Akadémia
Mercedes-Benz Sportakadémia
Messzi István Sportcsarnok
Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Miskolci Egyetemi Körcsarnok
MKOSZ Csarnok
MKOSZ Edzőközpont
MKOSZ Sportcentrum
MTK Kosárlabda Csarnok
Németh Imre Általános Iskola Tornaterme
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya
NOVOMATIC Aréna
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Pápa Városi Sportcsarnok
Pasaréti Sportcentrum
PHOENIX Sportcsarnok Fót
PVSK NKA Csarnok
PVSK Sportcsarnok
Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Simon János Kosárlabda Csarnok
Sport 11 Sportcentrum
Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Széchenyi István Egyetemi csarnok
Szekszárd Városi Sportcsarnok
Szekszárdi Szabadidőközpont
Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Szolnok Városi Sportcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum, Játékcsarnok
Tiszavirág Aréna
Tüske csarnok - 1. terem
Városi Sportcsarnok
Vasas Pasaréti Sportcentrum
Vetési Albert Gimnázium
Vetési Albert Gimnázium Tornacsarnoka
Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Összes
Élő
Hamarosan
Összefoglalók
Legutóbbi
'21. máj 15.
szo
16:10
video
Zsíros Akadémia Kőbánya/Harmat
44
Pannónia Csata
68
Kenguru Kupa Alapszakasz 8. forduló
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'21. máj 15.
szo
16:00
video
Kaposvári SI
65
Szolnoki KA/A
61
Fiú Kadett "B" Döntő
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
'21. máj 15.
szo
14:50
video
Pannónia Csata
54
Újpest-MT/B
47
Kenguru Kupa Alapszakasz 8. forduló
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'21. máj 15.
szo
13:30
video
Újpest-MT/B
59
Zsíros Akadémia Kőbánya/Harmat
36
Kenguru Kupa Alapszakasz 8. forduló
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'21. máj 15.
szo
13:30
video
Atomerőmű SE/A
75
DEAC Kosárlabda Akadémia A
79
Fiú Kadett "B" Döntő
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
'21. máj 15.
szo
11:40
video
Zsíros Akadémia Kőbánya Darázslányok
64
Török Sasfiókák
33
Kenguru Kupa Alapszakasz 8. forduló
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'21. máj 15.
szo
11:00
video
OSE Lions/A
49
AKMÉ Körmendi Törpördögök
54
Fiú Kadett "B" Döntő
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
'21. máj 15.
szo
10:20
video
Török Sasfiókák
67
Dűlői Kaszások
62
Kenguru Kupa Alapszakasz 8. forduló
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'21. máj 15.
szo
09:00
video
Dűlői Kaszások
39
Zsíros Akadémia Kőbánya Darázslányok
57
Kenguru Kupa Alapszakasz 8. forduló
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'21. máj 14.
pén
18:30
video
Vasas Akadémia/A
76
Budapesti Honvéd / A
45
Fiú Kadett Döntő
Vasas Pasaréti Sportcentrum
'21. máj 14.
pén
16:00
video
Soproni Sportiskola KA/A
33
NKA Pécs/A
56
Fiú Kadett Döntő
Vasas Pasaréti Sportcentrum
'21. máj 14.
pén
13:30
video
Zalakerámia ZTE KK/A
73
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
69
Fiú Kadett Döntő
Vasas Pasaréti Sportcentrum
'21. máj 14.
pén
11:00
video
Dombóvári Kosársuli KE
62
Kecskeméti KA
57
Fiú Kadett Döntő
Vasas Pasaréti Sportcentrum
'21. máj 13.
csü
18:30
video
Szolnoki KA/A
64
Dávid Kornél KA Aligators
70
Fiú Kadett "B" Döntő
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
'21. máj 13.
csü
16:00
video
PVSK Nemzeti Akadémia/A
60
Kaposvári SI
55
Fiú Kadett "B" Döntő
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
'21. máj 13.
csü
13:30
video
DEAC Kosárlabda Akadémia A
82
AKMÉ Körmendi Törpördögök
66
Fiú Kadett "B" Döntő
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
'21. máj 13.
csü
11:00
video
Atomerőmű SE/A
61
OSE Lions/A
51
Fiú Kadett "B" Döntő
CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
'21. máj 12.
sze
18:30
video
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
46
Budapesti Honvéd / A
68
Fiú Kadett Döntő
Vasas Pasaréti Sportcentrum
'21. máj 12.
sze
16:00
video
Vasas Akadémia/A
64
Zalakerámia ZTE KK/A
39
Fiú Kadett Döntő
Vasas Pasaréti Sportcentrum
'21. máj 12.
sze
13:30
video
Kecskeméti KA
47
NKA Pécs/A
56
Fiú Kadett Döntő
Vasas Pasaréti Sportcentrum
Előző
1
2
...
135
136
137
138
139
140
141
...
148
149
Következő