Hunbasket.tv
Mérkőzések
Főoldal
Mérkőzések
Szűrők mutatása
Liga / korosztály
Amatőr NB I. Zöld csoport - Amatőr NB I.
Basket Boyz - U12
Basket Girls - U12
Basketboyz U14 - U14
Basketgirls/boys (Mix)
EYBL - u20
EYBL U15 fiú - U15
Férfi Felnőtt
Férfi NB I. B Piros csoport - NB1B Piros
Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff - NB1 B Piros
Férfi NB I. B Zöld csoport - NB1B Zöld
Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff - NB1B Zöld
Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért - NB1B Zöld
Férfi NB II. Közép A csoport - NB2 Közep A
Férfi NB II. Közép B csoport
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás - Egyetemi
Fiú Junior - U18
Fiú Junior, Regionális - U18 Regio
Fiú Kadett - U16
Fiú Kadett, Regionális - U16 Regio
Fiú Serdülő - U14
Fiú Serdülő, Regionális - U14 Regionális
Gyermek Kupa - U12
Hepp Kupa, Férfi - HEPP FFi
Hepp Kupa, Női - HEPP Női
Kenguru Kupa - U11
Kerekesszékes bajnokság - Kerekes
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás - Egyetemi W
Leány Junior - U18
Leány Junior, Regionális
Leány Kadett - U16
Leány Kadett, Regionális - u16
Leány Serdülő - U14
Leány Serdülő, Regionális - U14 Regionális
Morgen F. Emlékbajnokság Döntő
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20 - NB1B U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 - NB1B Zöld U20
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport - NB I. Amatőr
Női válogatott
Rendőr Férfi Kosárlabda Európa-bajnokság
Sopron U15 Tournament U23 - U15
Szent István Cup - u16
Tippmix Férfi NB I. A csoport - NB1A
Tippmix Női NB I. A csoport - NB1A Női
Helyszín
Alba Regia Sportcsarnok
Arena Savaria
Arena Savaria Munkacsarnoka
ASE Sportcsarnok
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Békés Városi Sportcsarnok
Bercsényi tornacsarnok
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Bonyhád Városi Sportcsarnok
Camugo Sportlab
CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok
Continental Aréna
Csata Csarnok
Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Dr. Koltai Jenő Sportközpont
Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
DVTK Aréna
DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Gabányi László Sportcsarnok
Gál József Sportcsarnok
Generali Aréna
Győr Városi Egyetemi Csarnok
Hódtói Sportcsarnok
Kaposvár Aréna
Kaszások Sportcsarnok
Körmend Városi Sportcsarnok
Körmendi Rendészeti Technikum Tornacsarnok
Kossuth Lajos Általános Iskola
Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Lauber Dezső Sportcsarnok
Ludovika Aréna
Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Mercedes-Benz Sport Akadémia
Mercedes-Benz Sportakadémia
Messzi István Sportcsarnok
Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Miskolci Egyetemi Körcsarnok
MKOSZ Edzőközpont
MKOSZ Sportcentrum
MTK Kosárlabda Csarnok
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya
NOVOMATIC Aréna
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Pápa Városi Sportcsarnok
Pasaréti Sportcentrum
PHOENIX Sportcsarnok Fót
PVSK NKA Csarnok
PVSK Sportcsarnok
Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Simon János Kosárlabda Csarnok
Sport 11 Sportcentrum
Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Széchenyi István Egyetemi csarnok
Szekszárd Városi Sportcsarnok
Szekszárdi Szabadidőközpont
Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Szolnok Városi Sportcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum, Játékcsarnok
Tiszavirág Aréna
Tüske csarnok - 1. terem
Városi Sportcsarnok
Vasas Pasaréti Sportcentrum
Vetési Albert Gimnázium
Vetési Albert Gimnázium Tornacsarnoka
Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Összes
Élő
Hamarosan
Összefoglalók
Legutóbbi
'24. már 10.
vas
11:00
video
BEAC-Újbuda KA/A
49
Darazsak Sportakadémia
66
Leány Serdülő Főtábla selejtező II. - felsőház
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'24. már 10.
vas
11:00
video
Soproni Darazsak Akadémia/A
58
Óbudai Kaszások/A
63
Leány Serdülő Főtábla selejtező II. - alsóház
MKOSZ Edzőközpont
'24. már 10.
vas
10:30
video
DKKA Vezérek
58
Alba Fehérvár Cápák
53
Kenguru Kupa Alapszakasz 6. forduló
Alba Regia Sportcsarnok
'24. már 10.
vas
10:30
video
Kéksárga Zsiráfok
44
Csata Garfield
64
Kenguru Kupa Alapszakasz 6. forduló
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
'24. már 10.
vas
09:00
video
DKKA Darazsak
65
DKKA Vezérek
62
Kenguru Kupa Alapszakasz 6. forduló
Alba Regia Sportcsarnok
'24. már 10.
vas
09:00
video
Csata DSE/B
77
Zsíros Akadémia Kőbánya
67
Leány Serdülő Főtábla selejtező II. - felsőház
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'24. már 10.
vas
09:00
video
Dávid Kornél KA/A
58
Nyíregyházi Kosársuli/A
39
Leány Serdülő Főtábla selejtező II. - alsóház
MKOSZ Edzőközpont
'24. már 10.
vas
09:00
video
Csata Garfield
36
Dülői Kaszások
79
Kenguru Kupa Alapszakasz 6. forduló
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
'24. már 9.
szo
19:00
video
E.ON ELTE BEAC
85
VBW CEKK Cegléd
79
Tippmix Női NB I. A csoport Alapszakasz
Gabányi László Sportcsarnok
'24. már 9.
szo
18:45
video
Óbudai Kaszások/A
67
Dávid Kornél KA/A
48
Leány Serdülő Főtábla selejtező II. - alsóház
MKOSZ Edzőközpont
'24. már 9.
szo
18:15
video
Darazsak Sportakadémia
66
Csata DSE/B
50
Leány Serdülő Főtábla selejtező II. - felsőház
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'24. már 9.
szo
18:00
video
Sopron Basket
60
TARR KSC Szekszárd
58
Tippmix Női NB I. A csoport Alapszakasz
Novomatic Aréna
'24. már 9.
szo
18:00
video
Vasas Akadémia
57
NKA Universitas Pécs
70
Tippmix Női NB I. A csoport Alapszakasz
Pasaréti Sportcentrum
'24. már 9.
szo
18:00
video
Alba Fehérvár/A
59
Budapesti Honvéd SE/B
58
Fiú Junior Rájátszás - Zöld csoport
Alba Regia Sportcsarnok
'24. már 9.
szo
18:00
video
DEAC
51
Zalakerámia ZTE KK
66
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
'24. már 9.
szo
18:00
video
MVM-OSE Lions
91
NKA Universitas Pécs
106
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
'24. már 9.
szo
18:00
video
Atomerőmű SE
63
Budapesti Honvéd Sportegyesület
78
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
ASE Sportcsarnok
'24. már 9.
szo
17:00
video
SERCO UNI Győr
74
DVTK Hun-Therm
75
Tippmix Női NB I. A csoport Alapszakasz
Győr Városi Egyetemi Csarnok
'24. már 9.
szo
17:00
video
KWBC Körmend
37
Ricsilla Rakéta
40
Kenguru Kupa Alapszakasz 6. forduló
Körmend Városi Sportcsarnok
'24. már 9.
szo
17:00
video
Budafoki Békák
37
BEAC Vizslák
50
Kenguru Kupa Alapszakasz 6. forduló
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Előző
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...
135
136
Következő