Hunbasket.tv
Mérkőzések
Főoldal
Mérkőzések
Szűrők mutatása
Liga / korosztály
Amatőr NB I. Zöld csoport - Amatőr NB I.
Basket Boyz - U12
Basket Girls - U12
Basketboyz U14 - U14
Basketgirls/boys (Mix)
EYBL - u20
EYBL U15 fiú - U15
Férfi Felnőtt
Férfi NB I. B Piros csoport - NB1B Piros
Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff - NB1 B Piros
Férfi NB I. B Zöld csoport - NB1B Zöld
Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff - NB1B Zöld
Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért - NB1B Zöld
Férfi NB II. Közép A csoport - NB2 Közep A
Férfi NB II. Közép B csoport
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás - Egyetemi
Fiú Junior - U18
Fiú Junior, Regionális - U18 Regio
Fiú Kadett - U16
Fiú Kadett, Regionális - U16 Regio
Fiú Serdülő - U14
Fiú Serdülő, Regionális - U14 Regionális
Gyermek Kupa - U12
Hepp Kupa, Férfi - HEPP FFi
Hepp Kupa, Női - HEPP Női
Kenguru Kupa - U11
Kerekesszékes bajnokság - Kerekes
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás - Egyetemi W
Leány Junior - U18
Leány Junior, Regionális
Leány Kadett - U16
Leány Kadett, Regionális - u16
Leány Serdülő - U14
Leány Serdülő, Regionális - U14 Regionális
Morgen F. Emlékbajnokság Döntő
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20 - NB1B U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 - NB1B Zöld U20
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport - NB I. Amatőr
Női válogatott
Rendőr Férfi Kosárlabda Európa-bajnokság
Sopron U15 Tournament U23 - U15
Szent István Cup - u16
Tippmix Férfi NB I. A csoport - NB1A
Tippmix Női NB I. A csoport - NB1A Női
Helyszín
Alba Regia Sportcsarnok
Arena Savaria
Arena Savaria Munkacsarnoka
ASE Sportcsarnok
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Békés Városi Sportcsarnok
Bercsényi tornacsarnok
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Bonyhád Városi Sportcsarnok
Camugo Sportlab
CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok
Continental Aréna
Csata Csarnok
Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Dr. Koltai Jenő Sportközpont
Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
DVTK Aréna
DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Gabányi László Sportcsarnok
Gál József Sportcsarnok
Generali Aréna
Győr Városi Egyetemi Csarnok
Hódtói Sportcsarnok
Kaposvár Aréna
Kaszások Sportcsarnok
Körmend Városi Sportcsarnok
Körmendi Rendészeti Technikum Tornacsarnok
Kossuth Lajos Általános Iskola
Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Lauber Dezső Sportcsarnok
Ludovika Aréna
Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Mercedes-Benz Sport Akadémia
Mercedes-Benz Sportakadémia
Messzi István Sportcsarnok
Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Miskolci Egyetemi Körcsarnok
MKOSZ Edzőközpont
MKOSZ Sportcentrum
MTK Kosárlabda Csarnok
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya
NOVOMATIC Aréna
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Pápa Városi Sportcsarnok
Pasaréti Sportcentrum
PHOENIX Sportcsarnok Fót
PVSK NKA Csarnok
PVSK Sportcsarnok
Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Simon János Kosárlabda Csarnok
Sport 11 Sportcentrum
Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Széchenyi István Egyetemi csarnok
Szekszárd Városi Sportcsarnok
Szekszárdi Szabadidőközpont
Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Szolnok Városi Sportcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum, Játékcsarnok
Tiszavirág Aréna
Tüske csarnok - 1. terem
Városi Sportcsarnok
Vasas Pasaréti Sportcentrum
Vetési Albert Gimnázium
Vetési Albert Gimnázium Tornacsarnoka
Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Összes
Élő
Hamarosan
Összefoglalók
Legutóbbi
'24. feb 29.
csü
19:00
Highlight
Budapesti Honvéd Sportegyesület
100
Kometa Kaposvári KK
91
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Ludovika Aréna
'24. feb 24.
szo
19:00
Highlight
E.ON ELTE BEAC
75
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
74
Tippmix Női NB I. A csoport Alapszakasz
Gabányi László Sportcsarnok
'24. feb 24.
szo
18:00
Highlight
DVTK Hun-Therm
64
TFSE-MTK
58
Tippmix Női NB I. A csoport Alapszakasz
DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya
'24. feb 24.
szo
18:00
Highlight
Sopron Basket
80
VBW CEKK Cegléd
45
Tippmix Női NB I. A csoport Alapszakasz
Novomatic Aréna
'24. feb 24.
szo
18:00
Highlight
Vasas Akadémia
60
TARR KSC Szekszárd
75
Tippmix Női NB I. A csoport Alapszakasz
Pasaréti Sportcentrum
'24. feb 24.
szo
17:00
Highlight
SERCO UNI Győr
98
NKA Universitas Pécs
88
Tippmix Női NB I. A csoport Alapszakasz
Győr Városi Egyetemi Csarnok
'24. feb 24.
szo
15:30
Highlight
Vasas Amazonok
48
Csata Csillagok
56
Gyermek Kupa Alapszakasz 6. forduló
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
'24. feb 17.
szo
19:30
Highlight
NKA Universitas Pécs
71
DVTK Hun-Therm
75
Tippmix Női NB I. A csoport Alapszakasz
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
'24. feb 17.
szo
18:00
Highlight
Sopron Basket
94
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
48
Tippmix Női NB I. A csoport Alapszakasz
Novomatic Aréna
'24. feb 17.
szo
18:00
Highlight
TARR KSC Szekszárd
86
TFSE-MTK
77
Tippmix Női NB I. A csoport Alapszakasz
Szekszárdi Szabadidőközpont
'24. feb 17.
szo
18:00
Highlight
Vasas Akadémia
74
E.ON ELTE BEAC
72
Tippmix Női NB I. A csoport Alapszakasz
Pasaréti Sportcentrum
'24. feb 15.
csü
19:00
Highlight
Sopron KC
69
DEAC
64
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Novomatic Aréna
'24. feb 14.
sze
19:00
Highlight
Budapesti Honvéd Sportegyesület
95
NKA Universitas Pécs
63
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Ludovika Aréna
'24. feb 14.
sze
18:00
Highlight
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
94
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
75
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Arena Savaria
'24. feb 14.
sze
18:00
Highlight
MVM-OSE Lions
99
NHSZ-Szolnoki Olajbányász
81
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
'24. feb 14.
sze
18:00
Highlight
Atomerőmű SE
90
Zalakerámia ZTE KK
88
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
ASE Sportcsarnok
'24. feb 14.
sze
18:00
Highlight
SZTE-Szedeák
95
Egis Körmend
99
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Városi Sportcsarnok
'24. feb 14.
sze
18:00
Highlight
Kometa Kaposvári KK
92
Arconic-Alba Fehérvár
89
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Kaposvár Aréna
'24. feb 10.
szo
19:00
Highlight
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
92
Sopron KC
66
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Arena Savaria
'24. feb 10.
szo
18:00
Highlight
NHSZ-Szolnoki Olajbányász
94
SZTE-Szedeák
90
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Szolnok Városi Sportcsarnok
Előző
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Következő