Hunbasket.tv
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Főoldal
Mérkőzések
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Szűrők mutatása
Helyszín
Alba Regia Sportcsarnok
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Arena Savaria
Arena Savaria Munkacsarnoka
ASE Sportcsarnok
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Békés Városi Sportcsarnok
Bercsényi tornacsarnok
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
BOK Sportcsarnok
Bonyhád Városi Sportcsarnok
Camugo Sportlab
CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok
Continental Aréna
Csata Csarnok
Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Dr. Koltai Jenő Sportközpont
Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
DVTK Aréna
DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Gabányi László Sportcsarnok
Gál József Sportcsarnok
Generali Aréna
Győr Városi Egyetemi Csarnok
Hódtói Sportcsarnok
Kaposvár Aréna
Kaszások Sportcsarnok
Körmend Városi Sportcsarnok
Körmendi Rendészeti Technikum Tornacsarnok
Kossuth Lajos Általános Iskola
Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Lauber Dezső Sportcsarnok
Ludovika Aréna
Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Mercedes-Benz Sport Akadémia
Mercedes-Benz Sportakadémia
Messzi István Sportcsarnok
Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Miskolci Egyetemi Körcsarnok
MKOSZ Edzőközpont
MKOSZ Sportcentrum
MTK Kosárlabda Csarnok
Németh Imre Általános Iskola Tornaterme
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya
NOVOMATIC Aréna
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Pápa Városi Sportcsarnok
Pasaréti Sportcentrum
PHOENIX Sportcsarnok Fót
PVSK NKA Csarnok
PVSK Sportcsarnok
Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Simon János Kosárlabda Csarnok
Sport 11 Sportcentrum
Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Széchenyi István Egyetemi csarnok
Szekszárd Városi Sportcsarnok
Szekszárdi Szabadidőközpont
Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Szolnok Városi Sportcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum, Játékcsarnok
Tiszavirág Aréna
Tüske csarnok - 1. terem
Városi Sportcsarnok
Vasas Pasaréti Sportcentrum
Vetési Albert Gimnázium
Vetési Albert Gimnázium Tornacsarnoka
Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Összes
Élő
Hamarosan
Összefoglalók
Legutóbbi
'22. már 27.
vas
18:00
video
Dunaharaszti MTK
75
Atomerőmű KSE Bonyhád
65
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
'22. már 20.
vas
18:00
video
Atomerőmű KSE Bonyhád
73
DEAC U23
102
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Bonyhád Városi Sportcsarnok
'22. már 18.
pén
18:00
video
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK
75
Békési SzSK
85
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
'22. már 18.
pén
17:30
video
MEAFC-Miskolc
98
Dunaharaszti MTK
70
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Miskolci Egyetem, Körcsarnok
'22. már 16.
sze
19:00
video
DEAC U23
121
ELITE Basket
49
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Oláh Gábor utcai sportcsarnok
'22. már 13.
vas
16:00
video
Békési SzSK
90
Atomerőmű KSE Bonyhád
68
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Békés Városi Sportcsarnok
'22. már 13.
vas
16:00
video
DEAC U23
51
MEAFC-Miskolc
70
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Oláh Gábor utcai sportcsarnok
'22. már 11.
pén
18:00
video
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK
79
Ceglédi KE
90
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
'22. már 6.
vas
18:00
video
Atomerőmű KSE Bonyhád
73
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK
80
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Bonyhád Városi Sportcsarnok
'22. már 4.
pén
17:30
video
MEAFC-Miskolc
81
Békési SzSK
65
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Miskolci Egyetem, Körcsarnok
'22. már 4.
pén
17:00
video
Ceglédi KE
95
SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia
63
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Tiszavirág Aréna
'22. már 2.
sze
19:00
video
Atomerőmű KSE Bonyhád
99
ELITE Basket
61
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Bonyhád Városi Sportcsarnok
'22. feb 27.
vas
18:00
video
Atomerőmű KSE Bonyhád
82
Ceglédi KE
68
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Bonyhád Városi Sportcsarnok
'22. feb 27.
vas
16:00
video
DEAC U23
59
Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC
81
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Oláh Gábor utcai sportcsarnok
'22. feb 25.
pén
18:00
video
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK
66
MEAFC-Miskolc
77
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
'22. feb 18.
pén
17:00
video
MEAFC-Miskolc
82
Atomerőmű KSE Bonyhád
59
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Miskolci Egyetem, Körcsarnok
'22. feb 14.
hét
16:00
video
DEAC U23
73
Újpest-MT
65
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Oláh Gábor utcai sportcsarnok
'22. feb 13.
vas
18:00
video
Atomerőmű KSE Bonyhád
76
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli
69
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Bonyhád Városi Sportcsarnok
'22. feb 11.
pén
18:00
video
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK
84
Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC
77
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
'22. feb 11.
pén
17:30
video
MEAFC-Miskolc
84
Ceglédi KE
94
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Előző
1
2
3
Következő