Hunbasket.tv
Mérkőzések
Főoldal
Mérkőzések
Szűrők mutatása
Helyszín
Alba Regia Sportcsarnok
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Arena Savaria
Arena Savaria Munkacsarnoka
ASE Sportcsarnok
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Békés Városi Sportcsarnok
Bercsényi tornacsarnok
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
BOK Sportcsarnok
Bonyhád Városi Sportcsarnok
Camugo Sportlab
CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok
Continental Aréna
Csata Csarnok
Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Dr. Koltai Jenő Sportközpont
Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
DVTK Aréna
DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Gabányi László Sportcsarnok
Gál József Sportcsarnok
Generali Aréna
Győr Városi Egyetemi Csarnok
Hódtói Sportcsarnok
Kaposvár Aréna
Kaszások Sportcsarnok
Körmend Városi Sportcsarnok
Körmendi Rendészeti Technikum Tornacsarnok
Kossuth Lajos Általános Iskola
Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Lauber Dezső Sportcsarnok
Ludovika Aréna
Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Mercedes-Benz Sport Akadémia
Mercedes-Benz Sportakadémia
Messzi István Sportcsarnok
Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Miskolci Egyetemi Körcsarnok
MKOSZ Csarnok
MKOSZ Edzőközpont
MKOSZ Sportcentrum
MTK Kosárlabda Csarnok
Németh Imre Általános Iskola Tornaterme
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya
NOVOMATIC Aréna
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Pápa Városi Sportcsarnok
Pasaréti Sportcentrum
PHOENIX Sportcsarnok Fót
PVSK NKA Csarnok
PVSK Sportcsarnok
Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Simon János Kosárlabda Csarnok
Sport 11 Sportcentrum
Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Széchenyi István Egyetemi csarnok
Szekszárd Városi Sportcsarnok
Szekszárdi Szabadidőközpont
Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Szolnok Városi Sportcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum, Játékcsarnok
Tiszavirág Aréna
Tüske csarnok - 1. terem
Városi Sportcsarnok
Vasas Pasaréti Sportcentrum
Vetési Albert Gimnázium
Vetési Albert Gimnázium Tornacsarnoka
Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Összes
Élő
Hamarosan
Összefoglalók
Legutóbbi
'24. már 23.
szo
18:00
video
NHSZ-Szolnoki Olajbányász
68
NKA Universitas Pécs
64
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Szolnok Városi Sportcsarnok
'24. már 23.
szo
18:00
video
DEAC
73
Budapesti Honvéd Sportegyesület
75
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
'24. már 23.
szo
18:00
video
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
104
Kometa Kaposvári KK
89
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Messzi István Sportcsarnok
'24. már 23.
szo
18:00
video
MVM-OSE Lions
84
Atomerőmű SE
73
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
'24. már 23.
szo
17:00
video
Dávid Kornél KA/B
75
TFSE
68
Fiú Serdülő Alsóház 2. kör
MKOSZ Edzőközpont
'24. már 23.
szo
17:00
video
DVTK Akadémia/A
63
Darazsak Sportakadémia/A
65
Leány Junior Rájátszás - Piros csoport
DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya
'24. már 23.
szo
16:30
video
Zalakerámia ZTE KK U14/A
52
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
72
Fiú Serdülő Országos Főtábla - 4. forduló
Körmend Városi Sportcsarnok
'24. már 23.
szo
16:00
video
Kanizsa Diákkosárlabda Klub
10
Csata DSE/A
117
Leány Serdülő Főtábla I.
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'24. már 23.
szo
15:00
video
Lehel Kosársuli U14
63
Óbudai Kaszások/A
65
Fiú Serdülő Alsóház 2. kör
MKOSZ Edzőközpont
'24. már 23.
szo
12:45
video
Vasas Akadémia/A
126
Kanizsa Diákkosárlabda Klub
35
Leány Serdülő Főtábla I.
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'24. már 23.
szo
12:30
video
TFSE
69
Óbudai Kaszások/A
81
Fiú Serdülő Alsóház 2. kör
MKOSZ Edzőközpont
'24. már 23.
szo
10:30
video
Lehel Kosársuli U14
68
Dávid Kornél KA/B
77
Fiú Serdülő Alsóház 2. kör
MKOSZ Edzőközpont
'24. már 23.
szo
10:30
video
Csata DSE/A
117
Zsíros Akadémia Kőbánya
13
Leány Serdülő Főtábla I.
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'24. már 22.
pén
18:00
video
Sopron KC
96
SZTE-Szedeák
102
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Novomatic Aréna
'24. már 22.
pén
14:30
video
Dávid Kornél KA/A
50
DEAC
47
Leány Kadett Rájátszás - Zöld "A" csoport
MKOSZ Edzőközpont
'24. már 21.
csü
16:00
video
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
96
SZEDEÁK U18A
78
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'24. már 21.
csü
15:00
video
Alba Fehérvár/A
76
Dunaharaszti MTK
47
Fiú Junior Rájátszás - Zöld csoport
Alba Regia Sportcsarnok
'24. már 21.
csü
14:30
video
Vasas Akadémia/B
46
Óbudai Kaszások
57
Leány Kadett Rájátszás - Fehér "B" csoport
Pasaréti Sportcentrum
'24. már 20.
sze
18:30
video
Vasas Akadémia/B
63
Radobasket Törökbálint
50
Leány Junior Rájátszás - Zöld csoport
Pasaréti Sportcentrum
'24. már 20.
sze
18:00
video
Alba Fehérvár
58
MAFC/A
85
Fiú Kadett Rájátszás - Fehér "B" csoport
Alba Regia Sportcsarnok
Előző
1
2
...
13
14
15
16
17
18
19
...
149
150
Következő