Hunbasket.tv
Mérkőzések
Főoldal
Mérkőzések
Szűrők mutatása
Helyszín
Alba Regia Sportcsarnok
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Arena Savaria
Arena Savaria Munkacsarnoka
ASE Sportcsarnok
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Békés Városi Sportcsarnok
Bercsényi tornacsarnok
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
BOK Sportcsarnok
Bonyhád Városi Sportcsarnok
Camugo Sportlab
CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok
Continental Aréna
Csata Csarnok
Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Dr. Koltai Jenő Sportközpont
Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
DVTK Aréna
DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Gabányi László Sportcsarnok
Gál József Sportcsarnok
Generali Aréna
Győr Városi Egyetemi Csarnok
Hódtói Sportcsarnok
Kaposvár Aréna
Kaszások Sportcsarnok
Körmend Városi Sportcsarnok
Körmendi Rendészeti Technikum Tornacsarnok
Kossuth Lajos Általános Iskola
Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Lauber Dezső Sportcsarnok
Ludovika Aréna
Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Mercedes-Benz Sport Akadémia
Mercedes-Benz Sportakadémia
Messzi István Sportcsarnok
Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Miskolci Egyetemi Körcsarnok
MKOSZ Edzőközpont
MKOSZ Sportcentrum
MTK Kosárlabda Csarnok
Németh Imre Általános Iskola Tornaterme
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya
NOVOMATIC Aréna
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Pápa Városi Sportcsarnok
Pasaréti Sportcentrum
PHOENIX Sportcsarnok Fót
PVSK NKA Csarnok
PVSK Sportcsarnok
Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Simon János Kosárlabda Csarnok
Sport 11 Sportcentrum
Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Széchenyi István Egyetemi csarnok
Szekszárd Városi Sportcsarnok
Szekszárdi Szabadidőközpont
Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Szolnok Városi Sportcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum, Játékcsarnok
Tiszavirág Aréna
Tüske csarnok - 1. terem
Városi Sportcsarnok
Vasas Pasaréti Sportcentrum
Vetési Albert Gimnázium
Vetési Albert Gimnázium Tornacsarnoka
Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Összes
Élő
Hamarosan
Összefoglalók
Legutóbbi
'23. dec 2.
szo
18:00
video
Egis Körmend
94
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
70
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Körmend Városi Sportcsarnok
'23. dec 2.
szo
18:00
video
Kometa Kaposvári KK
90
SZTE-Szedeák
105
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Kaposvár Aréna
'23. dec 2.
szo
16:30
video
Római Kaszások
63
MAFC Grosics
49
Kenguru Kupa Alapszakasz 3. forduló
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'23. dec 2.
szo
16:30
video
Budafoki Békák
50
Csata Garfield
55
Kenguru Kupa Alapszakasz 3. forduló
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
'23. dec 2.
szo
16:00
video
NKA Universitas Pécs U20
99
MVM-OSE Lions U20
59
NB I. A csoport, Fiú U20 Alapszakasz
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
'23. dec 2.
szo
15:15
video
Tiszaújvárosi Phoenix KK U20
51
DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20
111
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 Alapszakasz
Tiszaújvárosi Sportcentrum, Játékcsarnok
'23. dec 2.
szo
15:00
video
MAFC Grosics
52
Budapesti Honvéd/A
47
Kenguru Kupa Alapszakasz 3. forduló
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'23. dec 2.
szo
15:00
video
Csata Garfield
50
Kéksárga Zsiráfok
43
Kenguru Kupa Alapszakasz 3. forduló
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
'23. dec 2.
szo
15:00
video
Egis Körmend U20
74
KTE-NJE U20
65
NB I. A csoport, Fiú U20 Alapszakasz
Körmend Városi Sportcsarnok
'23. dec 2.
szo
13:30
video
Budapesti Honvéd/A
34
Római Kaszások
70
Kenguru Kupa Alapszakasz 3. forduló
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'23. dec 2.
szo
13:30
video
Kéksárga Zsiráfok
51
Budafoki Békák
40
Kenguru Kupa Alapszakasz 3. forduló
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
'23. dec 2.
szo
12:00
video
Kőbányai Darazsak
65
BEAC Vizslák
33
Kenguru Kupa Alapszakasz 3. forduló
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'23. dec 2.
szo
11:00
video
Vasas Akadémia/A
103
Dávid Kornél KA/A
47
Fiú Kadett Alapszakasz - Főtábla - "B" csoport
Pasaréti Sportcentrum
'23. dec 2.
szo
10:30
video
Dávid Kornél KA/A
55
PVSK NKA/A
60
Leány Kadett Alapszakasz - Főtábla "C" csoport
MKOSZ Edzőközpont
'23. dec 2.
szo
10:30
video
BEAC Vizslák
39
Vasas Akadémia U11
71
Kenguru Kupa Alapszakasz 3. forduló
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'23. dec 2.
szo
09:00
video
Vasas Akadémia U11
63
Kőbányai Darazsak
71
Kenguru Kupa Alapszakasz 3. forduló
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'23. dec 1.
pén
19:00
video
Atomerőmű SE U23
87
Agrofeed UNI Győr
90
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
ASE Sportcsarnok
'23. dec 1.
pén
19:00
video
Dávid Kornél KA
111
Nagykőrösi Sólymok KE
71
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
MKOSZ Edzőközpont
'23. dec 1.
pén
16:00
video
Dávid Kornél KA U20
82
Nagykőrösi Sólymok U20
83
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 Alapszakasz
MKOSZ Edzőközpont
'23. nov 30.
csü
19:00
video
Budapesti Honvéd Sportegyesület
71
Atomerőmű SE
77
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Ludovika Aréna
Előző
1
2
...
39
40
41
42
43
44
45
...
144
145
Következő