Hunbasket.tv
Mérkőzések
Főoldal
Mérkőzések
Szűrők mutatása
Helyszín
Alba Regia Sportcsarnok
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Arena Savaria
Arena Savaria Munkacsarnoka
ASE Sportcsarnok
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Békés Városi Sportcsarnok
Bercsényi tornacsarnok
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
BOK Sportcsarnok
Bonyhád Városi Sportcsarnok
Camugo Sportlab
CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok
Continental Aréna
Csata Csarnok
Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Dr. Koltai Jenő Sportközpont
Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
DVTK Aréna
DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Gabányi László Sportcsarnok
Gál József Sportcsarnok
Generali Aréna
Győr Városi Egyetemi Csarnok
Hódtói Sportcsarnok
Kaposvár Aréna
Kaszások Sportcsarnok
Körmend Városi Sportcsarnok
Körmendi Rendészeti Technikum Tornacsarnok
Kossuth Lajos Általános Iskola
Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Lauber Dezső Sportcsarnok
Ludovika Aréna
Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Mercedes-Benz Sport Akadémia
Mercedes-Benz Sportakadémia
Messzi István Sportcsarnok
Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Miskolci Egyetemi Körcsarnok
MKOSZ Edzőközpont
MKOSZ Sportcentrum
MTK Kosárlabda Csarnok
Németh Imre Általános Iskola Tornaterme
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya
NOVOMATIC Aréna
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Pápa Városi Sportcsarnok
Pasaréti Sportcentrum
PHOENIX Sportcsarnok Fót
PVSK NKA Csarnok
PVSK Sportcsarnok
Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Simon János Kosárlabda Csarnok
Sport 11 Sportcentrum
Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Széchenyi István Egyetemi csarnok
Szekszárd Városi Sportcsarnok
Szekszárdi Szabadidőközpont
Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Szolnok Városi Sportcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum, Játékcsarnok
Tiszavirág Aréna
Tüske csarnok - 1. terem
Városi Sportcsarnok
Vasas Pasaréti Sportcentrum
Vetési Albert Gimnázium
Vetési Albert Gimnázium Tornacsarnoka
Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Összes
Élő
Hamarosan
Összefoglalók
Legutóbbi
'23. nov 18.
szo
17:00
video
Óbudai Kaszások/A
76
MAFC Gabányi
72
Gyermek Kupa Alapszakasz 2. forduló
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
'23. nov 18.
szo
16:00
video
NKA Universitas Pécs U20
83
Budapesti Honvéd Sportegyesület U20
71
NB I. A csoport, Fiú U20 Alapszakasz
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
'23. nov 18.
szo
15:30
video
MAFC Gabányi
82
Budapesti Honvéd SE/A
45
Gyermek Kupa Alapszakasz 2. forduló
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
'23. nov 18.
szo
15:00
video
BEAC-Újbuda KA/A
74
Kecskeméti KA/A
56
Leány Serdülő Alapszakasz - felsőház
DVTK Aréna
'23. nov 18.
szo
15:00
video
Óbudai Kaszások/A
83
PVSK NKA/A
42
Leány Serdülő Alapszakasz - középház
Pasaréti Sportcentrum
'23. nov 18.
szo
14:00
video
Egis Körmend U20
86
SZEDEÁK U20
54
NB I. A csoport, Fiú U20 Alapszakasz
Körmend Városi Sportcsarnok
'23. nov 18.
szo
14:00
video
Budapesti Honvéd SE/A
54
Óbudai Kaszások/A
75
Gyermek Kupa Alapszakasz 2. forduló
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
'23. nov 18.
szo
13:00
video
NKA Pécs/A
81
KASI/A
62
Fiú Kadett Alapszakasz - Főtábla - "A" csoport
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
'23. nov 18.
szo
12:45
video
Vasas Akadémia/A
70
Kecskeméti KA/A
44
Leány Serdülő Alapszakasz - felsőház
DVTK Aréna
'23. nov 18.
szo
12:45
video
PVSK NKA/A
61
Soproni Darazsak Akadémia/A
32
Leány Serdülő Alapszakasz - középház
Pasaréti Sportcentrum
'23. nov 18.
szo
12:00
video
Vasas Amazonok
70
Óbudai Kaszások/B
55
Gyermek Kupa Alapszakasz 2. forduló
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
'23. nov 18.
szo
11:15
video
AKMÉ Körmendi Törpördögök
62
Szombathelyi Sportiskola U16
53
Fiú Kadett Alapszakasz - Főtábla - "D" csoport
Körmend Városi Sportcsarnok
'23. nov 18.
szo
10:30
video
BEAC-Újbuda KA/A
59
DVTK Akadémia/A
64
Leány Serdülő Alapszakasz - felsőház
DVTK Aréna
'23. nov 18.
szo
10:30
video
Óbudai Kaszások/B
38
Kőbányai Darazsak/A
62
Gyermek Kupa Alapszakasz 2. forduló
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
'23. nov 18.
szo
10:30
video
Vasas Akadémia/B
39
Óbudai Kaszások/A
61
Leány Serdülő Alapszakasz - középház
Pasaréti Sportcentrum
'23. nov 18.
szo
09:00
video
Kőbányai Darazsak/A
40
Vasas Amazonok
64
Gyermek Kupa Alapszakasz 2. forduló
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
'23. nov 17.
pén
19:00
video
Dávid Kornél KA
81
Dunaharaszti MTK
55
Férfi NB I. B Zöld csoport Alapszakasz
MKOSZ Edzőközpont
'23. nov 17.
pén
18:00
video
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
96
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
103
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Messzi István Sportcsarnok
'23. nov 17.
pén
18:00
video
NHSZ-Szolnoki Olajbányász
76
MVM-OSE Lions
70
Tippmix Férfi NB I. A csoport Alapszakasz
Szolnok Városi Sportcsarnok
'23. nov 17.
pén
16:00
video
Dávid Kornél KA U20
76
DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20
72
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 Alapszakasz
MKOSZ Edzőközpont
Előző
1
2
...
43
44
45
46
47
48
49
...
144
145
Következő