Hunbasket.tv
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
Főoldal
Mérkőzések
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
Szűrők mutatása
Helyszín
Alba Regia Sportcsarnok
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Arena Savaria
Arena Savaria Munkacsarnoka
ASE Sportcsarnok
Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Békés Városi Sportcsarnok
Bercsényi tornacsarnok
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
BOK Sportcsarnok
Bonyhád Városi Sportcsarnok
Camugo Sportlab
CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok
Continental Aréna
Csata Csarnok
Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Dr. Koltai Jenő Sportközpont
Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
DVTK Aréna
DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Gabányi László Sportcsarnok
Gál József Sportcsarnok
Generali Aréna
Győr Városi Egyetemi Csarnok
Hódtói Sportcsarnok
Kaposvár Aréna
Kaszások Sportcsarnok
Körmend Városi Sportcsarnok
Körmendi Rendészeti Technikum Tornacsarnok
Kossuth Lajos Általános Iskola
Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok
Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Lauber Dezső Sportcsarnok
Ludovika Aréna
Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Mercedes-Benz Sport Akadémia
Mercedes-Benz Sportakadémia
Messzi István Sportcsarnok
Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Miskolci Egyetemi Körcsarnok
MKOSZ Csarnok
MKOSZ Edzőközpont
MKOSZ Sportcentrum
MTK Kosárlabda Csarnok
Németh Imre Általános Iskola Tornaterme
Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Pálya
Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya
NOVOMATIC Aréna
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Pápa Városi Sportcsarnok
Pasaréti Sportcentrum
PHOENIX Sportcsarnok Fót
PVSK NKA Csarnok
PVSK Sportcsarnok
Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Simon János Kosárlabda Csarnok
Sport 11 Sportcentrum
Sport11 Sport-, Szabadidő és Rendezvényközpont
Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Széchenyi István Egyetemi csarnok
Szekszárd Városi Sportcsarnok
Szekszárdi Szabadidőközpont
Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Szigetszentmiklósi Városi Sport- és Rendezvénycsarnok
Szolnok Városi Sportcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Tiszaújvárosi Sportcentrum, Játékcsarnok
Tiszavirág Aréna
Tüske csarnok - 1. terem
Városi Sportcsarnok
Vasas Pasaréti Sportcentrum
Vetési Albert Gimnázium
Vetési Albert Gimnázium Tornacsarnoka
Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Összes
Élő
Hamarosan
Összefoglalók
Legutóbbi
'24. már 27.
sze
15:00
video
Dávid Kornél KA/A
53
SZEDEÁK U18A
72
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
MKOSZ Edzőközpont
'24. már 26.
ke
17:45
video
Atomerőmű SE U18A
70
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
82
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
ASE Sportcsarnok
'24. már 24.
vas
13:00
video
Dávid Kornél KA/A
66
Szolnoki KA/A
55
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
MKOSZ Edzőközpont
'24. már 21.
csü
16:00
video
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
96
SZEDEÁK U18A
78
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'24. már 19.
ke
17:45
video
Atomerőmű SE U18A
67
SZEDEÁK U18A
88
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
ASE Sportcsarnok
'24. már 17.
vas
17:00
video
Dávid Kornél KA/A
94
Beszterce KK U18
57
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
MKOSZ Edzőközpont
'24. már 14.
csü
19:00
video
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
77
Dávid Kornél KA/A
54
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'24. már 10.
vas
14:30
video
Dávid Kornél KA/A
92
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
85
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
MKOSZ Edzőközpont
'24. már 5.
ke
15:30
video
Atomerőmű SE U18A
82
Zalakerámia ZTE KK U18
61
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
ASE Sportcsarnok
'24. feb 29.
csü
19:00
video
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
72
MAFC
75
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'24. feb 27.
ke
17:45
video
Atomerőmű SE U18A
88
Szolnoki KA/A
73
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
ASE Sportcsarnok
'24. feb 24.
szo
11:00
video
Atomerőmű SE U18A
96
MAFC
85
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
ASE Sportcsarnok
'24. feb 18.
vas
14:30
video
Dávid Kornél KA/A
103
Atomerőmű SE U18A
58
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
MKOSZ Edzőközpont
'24. feb 17.
szo
13:00
video
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
71
Szolnoki KA/A
52
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'24. feb 6.
ke
14:00
video
Dávid Kornél KA/A
74
Zalakerámia ZTE KK U18
64
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
MKOSZ Edzőközpont
'24. jan 30.
ke
19:00
video
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
85
Atomerőmű SE U18A
56
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
'24. jan 23.
ke
17:45
video
Atomerőmű SE U18A
80
Dávid Kornél KA/A
70
Fiú Junior Rájátszás - Fehér csoport
ASE Sportcsarnok